21 Temmuz 2008 Pazartesi

GERİ DÖNDÜM :)

Çok uzun bir aradan sonra herkese yeniden merhaba :)
Geri döndüm...Biraz zor oldu ama sonunda başardım sanırım....
Yazamadığım bu uzun dönemde neler oldu derseniz çabucak bir özet geçeyim....
Çoğu arkadaşımın bildiği gibi 2 yıldır çalıştığım şirketteki işimi bırakıp birşeyler öğrenebilmek amacı ile bir proje firmasına girmiştim.4,5 ay kadar çalıştım burada.Birşeyler öğrendim mi evet kesinlikle öğrendim. Ama bir süre sonra bu işin benden götürdüklerinin bana kattıklarından daha çok olduğunu gördüğümde buna bir nokta koymam gerektiğine karar verip istifa ettim...Son 2 ay benim için oldukça yorucu, bunaltıcı ve de sinir bozucu idi. Kısacası kimsenin birine birşey öğretiyor diye onu sömürmeye,ezmeye hayatını satın almış gibi davranmaya hakkı yoktur değil mi???
Sonuç olarak bu ızdıraba geçen pazartesi günü son verdim ve bir haftadır tatildeyim. :) Süper dinlendim....
Bu arada istifa etmeden önce büyük bir firmadan ben başvurmadığım halde özgeçmişime ulaşarak beni iş görüşmesine çağırmışlardı. Olumlu geçtiğini de düşünüyordum ama henüz haber gelmemişti.Tabi ki ben bir yandan yine iş aramaya devam ediyordum ama çok da ısrarla değil...İçime doğmuş sanırım bu sabah aradılar ve adaylar arasında yapılan elem sonucunda benimle çalışmak istediklerini söylediler...
Sonuç: 28. Temmuz Pazartesi günü yeni işime başlıyorum...Umarım herşey iyi ve daim olur...Bu sefer kesin konuşmak yok :)
Bunun dışında bir de saçlarımı kızıla boyadım.Herkesçok beğendi başta ben olmak üzere :) Evet kesinlikle sarıdan daha güzel oldu :)
Bu haberler dışında herşey iyi gidiyor.Hayat yolunda devam ediyor...Bundan sonra sayfama daha çok zaman ayırabileceğimi düşünüyorum...Yazılarıma da kaldığım yerden devam edeceğim....Tabi ki Öykü Atölyesindeki kelime oyunlarımıza da :)
Bu kadar ara verdiğim için beni affedin olur mu? Gerçekten kendime bile vakit ayıramıyordum ki sayfama bakabileyim... Bundan sonra böyle ortalıktan kaybolmayacağım uzun süre....
Herkese Sevgilerimle :) Print this post

17 yorum:

KOZA dedi ki...

Bu ne guzel haber Tubikko
Hayirli olsun , cok sevindim.

Elçince dedi ki...

hayırlı olsun..

Muhabbet Çiçeği dedi ki...

Canım çok sevindim, hayırlı olur inşallah.Çok sevindim.

cinar dedi ki...

Hoşgeldin Tubikko'cuğum.
İş durumun epey karışıkmış ama güzelce çözümlenmiş her şey. Bu arada tatil yapma fırsatını da yakalamışsın ki çok süper olmuş. Bundan sonra her şey daha da iyiye gitsin. Kocaman öpüyorum seni.

cinar dedi ki...

Hoşgeldin Tubikko'cuğum.
İş durumun epey karışıkmış ama güzelce çözümlenmiş her şey. Bu arada tatil yapma fırsatını da yakalamışsın ki çok süper olmuş. Bundan sonra her şey daha da iyiye gitsin. Kocaman öpüyorum seni.

Adsız dedi ki...

aferin laf dinliyon demek :) ee hoşgeldin canımcım....

TuBiKKo dedi ki...

hosbulduk arkadaslarimmmm eh artik arayi acmak yok boyle uzun`sure. valla bisey degil tembellige fena alistim ama can sikintisi da basladi bi an once ise basliyim :)

umar dedi ki...

Dönmene sevindim

AYLİN dedi ki...

anammmmmm kızılmı kısım bi gösterseydin keşke sarıdan kızıla nasıl oldun meraklandım,yeni işin hayırlı olsun umarım bu defa tamamdır ama sen tam bi tatil yapamadın ki ben 1 ay kadfa dinlersin diye düşünmüştüm ama kısmetli hatunsun vesselam cadudan kurtulduğuna pek sevindim .

blog çok güsel olmuş bu arada:)

kakaolusevgi dedi ki...

Dönüşün muhteşem olmuş,böyle iyi haberlerle dönmüş olaman çok sevindim arkadaşım,sorunlu bir yerden kurtulman çok iyi olmuş.
yeni işinde de çok çok mutlu olursun inşaallah canım.hadi tekrar güzel haberler bekliyoruz senden.

Vladimir dedi ki...

Yeni işiniz hayırlı olsun.

[ fiкяiмiи iиcє güℓü ] dedi ki...

Hayırlı olsun. Umarım her şey yolunda gider. Dönmene sevindim gerçekten.:)

Yaşamın Kıyısında dedi ki...

Hoş geldin,
Yeni iş hayatında başarılar.

Ben Ona Resmen Asigim dedi ki...

Eeee nasılsın? Yine ses vermiyosun

Adsız dedi ki...

kızım nasıl dönmek bu yafss, ses to ses :)

cinar dedi ki...

ara gene uzadı :) Her şeyin yolunda olduğunu umuyor ve sevgilerimi yolluyorum Tubikko
'cuğum :)

AYLİN dedi ki...

1 ayı geçti